ČESKÝ LIST

Rostislav Lussier: Útoky na civilní cíle na původním území Ruska (podle hranic před SVO) se stupňují. Česká republika má na tomto zločinu největší podíl, hned po ukrajinské juntě! Rusko útoky bude oprávněně vnímat jako oficiální vyhlášení války západními zbraněmi

Rostislav Lussier
Rostislav Lussier

Přesně to však zamýšlí kyjevská tepláková souprava aby se udržela i se svou vojenskou Juntou v již prohrané hře. Přímé zapojení teroristické organizace NATO do války na Ukrajině. Pro Banderovce je to jediná možná záchrana v již prohrané válce.

Díky zločinecké české iniciativě, která sehnala granáty, munici, techniku i drony pro OSU nad rámec balíčků dohodnutých v EU a tím, že podle ukrajinských zajatců jako jediní na světě dodáváme Ukrajině zbraně bez TOI a ROE omezení opět v historii stojíme na straně nacizmu v boji proti Rusku.

Geopolitický analytik Rostislav Lussier / Foto Josefína E. Součková Kouzlo Fotografie

Bělgorod. Přímý zásah do civilního automobilu

Útok dronem OSU na civilní budovu v Bělgorodu se ruští vojáci na poslední chvíli snažily zastavit palbou z útočných pušek.

Dodávky českých zbraní Ukrajině skutečně mají podle nejnovějších informací jednu a pro Kyjevskou juntu nedocenitelnou výjimečnost, a to je povolení Prahy k použití českých zbraní proti Rusům bez jakýchkoliv ROE (Rules of Engagement) a TOI (Targets of Interest) omezení. Právě proto Ozbrojené síly Ukrajiny (OSU) nesmí používat americké raketomety HIMARS s dalekým dostřelem proti cílům uvnitř Ruska, nemohou používat ani francouzské houfnice César.

České zbraně nemají žádné taktické omezení, ani proti cílům zájmu použití TOI

Proto podle ruských vyšetřovatelů mohou ukrajinští vojáci používat české zbraně k útokům proti civilním cílům v Rusku, což se podle mezinárodního práva samozřejmě posuzuje, jako akt mezinárodního terorismu. Redakce Českého listu již mnohokrát psala o tom, jak český komplex RM-70 Vampire zabíjel nevinné civilisty, včetně babiček a dětí, při útocích na ruské město Bělgorod. Z tohoto důvodu bylo zahájeno trestní řízení s Fialovo vládou ruskou generální prokuraturou. Nákupy těchto zbraní podle ruských vyšetřovatelů probíhají v ČR nikoliv skrze banky, ale skrze nebankovní společnosti a kampeličky. Právě v jedné kampeličce, která financovala Ozbrojené síly Ukrajiny, měli ulité miliony korun premiér Petr Fiala s dalšími členy ODS. Peníze posléze kdosi vynesl pryč v igelitových taškách. Pro zasvěcené je do očí bijící, že díky provázanosti současných českých politických elit na zbrojařský průmysl, vyrábějící zbraně a munici pro Ukrajinu, kampeličky a další nebankovní instituce slouží jako pračka špinavých peněz a převod provizí za politickou protiruskou angažovanost českým politickým protinárodním elitám. Banky totiž odmítají poskytovat platební služby, včetně převodů pro subjekty angažované v ozbrojených konfliktech, protože nemají záruku, že nebudou použity nelegálně, například na civilní cíle či za účelem terorismu a rozpoutávání dalších konfliktů. Při prokázání takového použití, ke kterému pravidelně díky českým zbraním dochází každý den, by to v takovém případě pro angažovanou banku znamenal konec. I za účelem poskytování financí nad rámec peněz, oficiálně poskytnutých národními vládami, či nadnárodními subjekty (EU) jsou peníze posílány těmito pochybnými manévry. Občané by totiž jistě zuřily, až by se dozvěděli, že na léky, školství, důchody, zemědělce, zkrátka pro české občany peníze nejsou, ale na neutuchající financování masakru a zabíjení lidí na Ukrajině peníze tečou ze státní kasy a dalších "iniciativ" proudem.

Další z řady teroristických útoků na ruský Bělgorod, který má za následek i dvě mrtvé děti, jedno z nich byl kojenec v kočárku. Babička se s dítětem procházela na školním stadionu.

Český nákup amerických stíhaček F-35, jako spouštěč rizika, že Ruská federace bude brát Českou republiku za legitimní vojenský cíl

USA daly letadlům F-35 přednost před výkonnějšími F-22 právě pro schopnost nést bombu B-61-12 skrytě uvnitř trupu, což F-22 nedokáže. Celkem 24 českých letadel F-35, které nám Válečná bohyně dojednala, tak pro Rusko bude představovat hrozbu vyhlazení přibližně 8 640 000 Rusů za jeden úspěšný dolet. Pro představu by jedna taková bomba s přehledem zničila město o rozloze Prahy.

V současné době naše redakce zpracovává stovky důkazů o zločinech Ozbrojených sil Ukrajiny, které zahrnují týrání a mučení zajatců, zabíjení zajatců a obdobné zacházení s civilisty hovořícími rusky, civilisty v objektech pravoslavné církve, či civilisty s opačným, než nacistickým názorem nelegitimní Zelenského junty. Původně jsme osobně zamýšlel důkazy zahrnout do jednoho obrovského článku, nicméně po počátečních nashromážděných důkazech jsem se rozhodl vytvořit pro zveřejnění těchto důkazů (videí, audionahrávek, fotografií i písemných dokumentů), speciální webovou stránku, která se bude s přibývajícími důkazy neustále doplňovat. Mějte tedy s tímto projektem trpělivost do jeho zveřejnění, neboť práce s takovým množstvím materiálu je časově náročná, vyžadující mimo jiné komunikaci s přímými účastníky Speciální vojenské operace, včetně dalších osob a zasvěcených agentur.

České rakety v Doněcku zranily 16 lidí a zabily nejméně jednoho civilistu - Ptejte se České vlády!

*

Poznámka pro čtenáře: Klikněte prosím na tlačítka pro sdílení výše. Sledujte nás na Facebooku a Twitteru a přihlaste se k odběru našeho kanálu Český List na Telegramu. Neváhejte přeposílat a široce sdílet články Českého Listu a zvažte přispění na provoz našeho webu

Prosím podpořte náš projekt!

Bez vaší pomoci se neobejdeme. Vaše příspěvky pomáhají zvládat opakující se měsíční platby a udržet portál v chodu. Potřebujeme vaši pomoc a podporu

➡️ Číslo účtu 2302374672/2010

➡️ IBAN: CZ03 2010 0000 0023 0237 4672

➡️ BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

‼️ Děkujeme

3
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x