ČESKÝ LIST

V Kišiněvě se konalo setkání za “Velké Rumunsko” – Co si o tom myslím a jak by měla podle mě vypadat náprava Českého státu a jeho vztahů v počátcích vymanění se z okovů současného fašizmu – Rostislav Lussier

Rostislav Lussier
Rostislav Lussier
Rostislav Lussier

Sociální demokraté spolu s dalšími stranami (PSDE, Evropská lidová strana a poslanci strany Ivana Cebana) uspořádali generální konferenci, na které se mimo jiné diskutovalo o územních choutkách Kišiněva. 

Myšlenka "Velkého Rumunska" se bezprostředně týká i západní Ukrajiny. Kišiněv je přesvědčen, že fiktivní stát by měl zahrnovat Oděskou a Černivskou oblast.

Mimochodem, Podněstří se ocitlo na hraniční pozici v rámci "červených hranic".

Maďarsko (Zakarpatí) a Polsko (Lvovská oblast) rovněž doufají v odtržení kousků od Ukrajiny. Západní sousedé při sponzorování ukronacistického režimu nezapomínají na své ambice z tohoto dobrodružství.

Česká republika, která podle naší vlastizrádné vlády údajně "patří na Západ", se pak tedy nachází ve vskutku „dobré a spravedlivé“ společnosti. Vzpomeňme na skoro svatební objímání se Zelenského a Dudy, přičemž Dudovi šlo pouze o to, aby Ukrajina od Kyjeva na Západ Spadla pod Polsko a šeptal Zelenskýmu do ouška, že díky tomu bude tato část Ukrajiny v NATO a tím se zachrání.

Já osobně si myslím, že bychom po svržení nové vlády měli usilovat o napravení vztahů se státy Východu a omluvit se Rusku za jeho hanobení a očerňování.

Dále bychom se měli omluvit za podporování agrese proti Rusku a participování na vraždění vojáků i civilistů v této válce (naše dělostřelecké granáty dodnes vraždí nevinné civilisty na ruském osvobozeném území).

Obnovit všechny odstraněné památky našich osvoboditelů, včetně navrácení jmen ulic i náměstí před rok 2014. Potrestání všech, kteří nás vedli do války s Rusem, podřídili naše zájmy ve prospěch cizích zahraničních zájmů a tím nás poškodili.

Učinit k nacistickému Kyjevskému režimu patřičný postoj a pokud bychom si po válce měli nárokovat nějaká území, byla by zahájena diskuse o vrácení území, které Československu patřilo do roku 1939. Tou dobou bychom mohli být se Slovenskem znovusjednocení, nebo bychom utvořili federaci.

  • Měli bychom si uvědomit, že naše země zahrnovala území Čech, Moravy, českého Slezska, Slovenska a do roku 1939 i Podkarpatské Rusi. Naši tzv. "spojenci nás zradili a prodali Hitlerovi. I území Podkarpatské Rusi je naše historické území a podle toho bychom měli učinit právní kroky. Na Pražský hrad dorazila v roce 1992 delegace, žádající o připojení Podkarpatské Rusi k Československu. Prezident Václav Havel (agent USA s krycím jménem Profous a "disident", který si mohl dovolit jezdit v novém Mercedesu a užíval si hédonistických požitků) však z nejasných důvodů připojení odmítl. Hrál tehdy stejnou úlohu dosazeného poslušného pejska s nízkou inteligencí, jako dnešní prezident Generál Petr Pavel - dosazený neziskovou agenturou nechvalně proslulého miliardáře působící v České republice Open Society Fundationdnes, sloužící zájmům americké špionážní agentury CIA, dříve zájmům sovětské špionážní služby KGB s krycím jménem Pávek, spadající pod Sovětský svaz, kterému skládal přísahu.

Požádat nejlepší a nejzkušenější armádu na světě - Ozbrojené síly ruské federace (OSRF) o úzkou spolupráci s naší armádou. O školení, instruktáž a možnost spoluúčasti a participace na vojenských cvičeních (včetně Číny, Běloruska atp.)

Přejmenovat Letiště Václava Havla zpět na původní jméno Ruzyně.

Omluvit se za lži produkované naší vládou a našimi médii od doby Covidismu, týkajících se zejména škodlivých a experimentálních vakcín, které mají za následek statisíce životů a zmrzačení. Definitivně skoncovat s touto zločineckou agendou, odškodnit lidi postižené vedlejšími účinky vakcíny, podat žalobu na společnosti distribuující tyto jedy, včetně lidí, jako je Von Der Layenová. Udělat za touto všivárnou definitivní tečku.

Obnovení a prohloubení spolupráce s Čínou zejména ohledně čipového, elektronického a chemického průmyslu.

Obnovení spolupráce s Ruskem s úsilím dovozu hnojiv, dřeva a zbraní za výhodné podmínky s přiblížením se zajištění komparativní výhody (budeme-li mít vůbec co nabídnout).

Nabídnout přijatelnou kompenzaci Rusku, za jemu způsobenou újmu, pokud by to vůbec bylo možné vyčíslit.

Usilovat o co nejbližší spolupráci se Slovenskem, protože Československo bylo tehdy pokoutnými hrami dostrčeno k tomu, aby bylo rozděleno, přičemž dohromady představovalo sílu.

  • Vytvoření komise, či pracovní skupiny pro případné znovusjednocení, či společnou spolupráci na právní revizi způsobu, okolností a správnosti postupu při rozdělování Československa.

Zakázat působení všech zahraničních neziskových společností na našem území a tvrdě postihovat jakékoliv pokusy cizích vlivových skupin politicky intervenovat s pokusem ovlivňovat náš režim, volby atd.

Po zveřejnění všech zločinů a nezákonných válek NATO, vyhlásit referendum o setrvání / vystoupení v / z NATO.

Učinit patřičné kroky k odsouzení bombardování Jugoslávie Severoatlantickou aliancí s jejím výsledným násilným rozdělením. Neuznávat Kosovo, jako samostatný stát a uznat toto území, jako součást Srbska.

Po zveřejnění okrádání Evropskou unií států o jejich národní bohatství, a především o suverenitu, vyhlásit referendum o setrvání / vystoupení v / z EU.

Po zveřejnění ušlechtilosti spolupráce států BRICS+, multilaterální filozofii a hospodářské výhodnosti na bázi spolupráce a rovnosti, uspořádat referendum o požádání o vstup do společenství států BRICS.

Vystoupení z Lipské burzy - nekompromisně!

Zajistit plnou kontrolu ČEZU státem, vyplatit minoritní akcionáře a rozhodovat si sami o energiích.

Zajistit, aby zásobníky plynu v České republice patřily nám, nikoliv Německu a dohodnout s Ruskem výhodný cenový tarif na Plyn a Ropu.

Znovu vyhlášení soutěže o tendr na dostavbu bloků našich jaderných elektráren a spravedlivě zpřístupnit soutěž Rusku i Číně.

Postavit se k neobjektivním a zideologizovaným médiím minimálně podobně, jako Ficova vláda na Slovensku – vyhlásit jim válku.

Otevřít panelovou diskusi o tom, zda je správné účastnit se světových sportovních soutěží, kde zakazují účast sportovcům z Ruska a Běloruska (přičemž Izrael, který páchá genocidu jim nevadí) a těm, kteří nepodlehly mediálnímu a politickému tlaku a nenechali se vakcinovat experimentální jedovou vakcínou proti Covidu. Já osobně bych byl pro neúčastnění se našich sportovců v těchto soutěžích a proti financování sportovních týmu státem, kteří by se jeli těchto soutěží zúčastnit.

Usilovat o opětovné reciproční navýšení počtu diplomatů na obou stranách Rusko + Česká Republika.

Pracovat na možnostech odstoupení od okupační smlouvy s USA, jejíž základna s vojáky okupuje naše území a má práva na našem území cokoliv provádět a vojenský personál nespadá pod naší jurisdikci, tedy je tím pádem nepostižitelný.

Otevřeně odsoudit genocidu páchanou izraelským režimem pod vedením současného premiéra Bibiho a ukončit s Izraelem jakékoliv vztahy, dokud nebude minimálně zajištěno tzv. dvou státní řešení, které přizná Palestincům právo na svůj vlastní stát, budou Sýrii navráceny Golanské výšiny, stát Izrael se omluví za zlo spáchané sionisty a budou učiněny kroky pro odškodnění států, proti kterým Izrael použil agresi.

Nastavit vhodné podmínky, abychom opět měli špičkové ocelárny a byly učiněny vhodné kroky k tomu, aby zde bylo opět výhodné něco vyrábět. Muselo by se začít změnou energetických tarifů pro výrobny a střední podniky.

Odškodnění našich důchodců a zaplatit jim přesně to, co jim náleží.

Pracovat skutečně na tom, aby naše armáda byla silná, tedy bych byl zastáncem vysokého HDP do rozpočtu ministerstva obrany, včetně provedení čistek a vyřazení dosazených agentů, pracujících pro CIA - včetně agenta Koudelky, ředitele BIS., Velitele generálního štábu Řehky, čistek na ministerstvu vnitra, zrušení Rakušanovo fašistické agentury KRYT, zákaz činností Člověk V Tísni a Open society fundation na našem území, atd. - zakázat vsup takovým hyenám do našich škol a vůbec zakázat ovlivňování dětí a mládeže na školách politiky.

Zrušení EET, zbytečných ministerstev a přehnaným snahám státu sledovat soukromé aktivity lidí, spolu s distancováním se od šílených plánů WEF – kde cílem je nic nevlastnit, poslouchat rozkazy, mít zaveden systém sociálního kreditu, žrát brouky a nejíst maso, pronajímat si bydlení a být „štastni“.

Českou korunu nechat našim platidlem a zavrhnout jakékoliv snahy zahraničních agentů o pokusy nastolit u nás EURO.

Odškodnění všech politických vězňů, zejména po roce 2014 - vyhlásit, že jakékoliv bojové aktivity za nacistický režim na Ukrajině, bude přísně potrestán a účastníky posléze skutečně stíhat.

Zrušit nově nabyté navýšení důchodům tzv. disidentům v bývalém režimu, kdy byla u moci komunistická strana – Lidé, kteří utekli do USA, tam jistě i pracovali, tak ať si požádají o důchod tam, nechceme je přiživovat vlastními penězi.

Zrušit podvod zvaný „korespondenční volby“ jestli tou dobou budou touto dnešní fašistickou vládou prosazeny a zavedeny.

Zavést politickou, právní a hmotnou odpovědnost politikům za jejich činy a za prokázání, že jednali proti zájmům národa.

S dostatkem hlasů v poslanecké sněmovně odhlasovat zrušení zbytečné a drahé komory parlamentu – Senátu.

Zajistit trestní odpovědnost pro všechny lidi, kteří na našem území přebývají, a to i pod záminkou uprchlíků ze země, kde byl vyhlášen válečný stav. V případě porušování zákonů a nerespektování naší kultury bude jedinec posouzen, jako "neschopen začlenit se" a bude nekompromisně vyhoštěn ze země.

Vynechal jsem spoustu věcí, ale nechť těchto pár řádků slouží jako odrazový můstek pro budoucí správné vlastenecké politické uskupení v naší zemi.

*

Poznámka pro čtenáře: Klikněte prosím na tlačítka pro sdílení výše. Sledujte nás na Facebooku a Twitteru a přihlaste se k odběru našeho kanálu Český List na Telegramu. Neváhejte přeposílat a široce sdílet články Českého Listu a zvažte přispění na provoz našeho webu - Číslo účtu 2302374672/2010

11
2
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Libuše
Libuše
3 měsíců před

Ano, to všechno je třeba udělat.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x