ČESKÝ LIST

Je jich o pár méně, ale blbými loutkami jsou stejně

Rostislav Lussier
Rostislav Lussier

Studenti Univerzity Karlovy vyzývají všechny větve české moci, aby "všemi dostupnými právními i praktickými nástroji", zrušili nám občanům právo na držení zbraně. Prý ony progresivistické požadavky není "vzhledem k závažnosti a k okolnostem střelby na FF UK dále odůvodňovat vznešené požadavky.

Kdybyste s tímto návrhem na odzbrojení lidí šli demonstrovat v těch vašich Státech, tak vás zašlapou do země.

S frekventovaností střeleb na školách jsou USA na nejvyšší úrovni na světě, ale nikdo tam není tak naivní, aby si myslel, že jim politici vezmou právo na to vlastnit zbraň.

Sledujete vůbec, co se dnes děje ve světě? Podívejte se jen na fušeřinou, kterou odvedla policie při zásahu na UK FF. Myslíte si, že Vás policie ochrání? Od Války na Ukrajině máme nekontrolovaný nárust migrantů, propašovaných zbraní a zvýšení organizovaného zločinu, který nepamatujeme od devadesátek.

A co je to vůbec za nesmysl zakazovat právo na zbroják a vlastnictví zbraně v souvislosti se střelbou na FF? On snad měl ten maniak povolení na útočnou americkou pušku? Asi ne, že?

Takže by se ministerstvo pravdy mělo zabývat spíše otázkou pašování zbraní do republiky a kšeftování s nimi na černém trhu.

Následně bych se nenechal opít rohlíkem a pokud Rakušan chválí tu fušeřinu, zvanou policejním zásahem, pak musí nést zodpovědnost i on. Kdyby jsme žili v moderní civilizované zemi, pak by ministr vnitra, policejní prezident a velitel zásahu okamžitě rezignovali a báli se, že tím to skončí.

Žádné vyznamenání za zásluhy, do prdele za co? Ten magor chtěl zemřít a kdyby se nezastřelil sám z důvodu toho, že už mu docházely kapslíky, protože si do té doby neohroženě střílel jako na pouti, tak by útočník patrně pošel nudou s čekáním na policejní zásah.

Policisté špatně pracovali s informací, kterou útočník dopředu avizoval "půjdu střílet do školy a pak si vezmu život" - jak to měl ještě policistům sdělit flagrantněji, aby jim pomohl? Měl těm zaslepencům patrně poslat dopis s brejlovým písmem pro slepé a s přiloženou kazetou se znakovou řečí pro debily. Koudelkova parta složená z né moc BIS-trých špiclů místo obsáhlých každoročních slohových prací o ohrožení demokracie (kterou nemáme) ze stran Ruska a Číny, nepřišla s vůbec ničím a patrně doteď nevyndala z nosu prsty, kohinorky ani kružítko.

🎖 Zbývá již jen vyznamenat:

1. Reportéra, který bez hlubší znalosti psychologie útočníka, patrně nemocného jedince nadávkami provokoval k ještě agresivnější střelbě.

2. Policistu, který poté co útočník na střeše vypleskal všechny zásobníky, začal krátkou zbraní, patrně Glockem 19, z chodníku střílet na střechu budovy, místo aby tedy těch pár pater vyšel a měl alespoň nějakou šanci útočníka zasáhnout.

3. Rakušana za bravurně odvedenou práci a ošéfování. Nic honosného, vidím to na plaketu vydřího ksichtu a čestné hodnosti generála v civilu.

4. Volodymyra Zelenského ... prostě jen tak z českého zvyku....a taky za to, že se útočník zastřelil pod ukrajinskou vlajkou, která nevím proč, majestátně vlaje na budově Karlovy univerzity, kde se střílelo.

Místo psaní dementních petic byste raději měli Univerzitě vrátit trochu cti a sundat z ní konečně žlutomodrou vlajku.

🐟 Pozitivní výsledek střelby?

Progresivci letos patrně odloží každoroční protesty na ochranu kaprů...

*

Poznámka pro čtenáře: Klikněte prosím na tlačítka pro sdílení výše. Sledujte nás na Facebooku a Twitteru a přihlaste se k odběru našeho kanálu Český List na Telegramu. Neváhejte přeposílat a široce sdílet články Českého Listu a zvažte přispění na provoz našeho webu.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x