ČESKÝ LIST

Je načase přestat šeptat a začít řvát

Rostislav Lussier
Rostislav Lussier

V pátek jsem byl na kriminálce. Udavači mají holt žně.

Shodou okolností byl probírán i příspěvek, pod kterým mi hrozil policií i dezinformátor z Hoven24 Pavel Šafr. Z mých příspěvků jsou zcela jasné mé postoje a ani policistům jsem neřekl nic jiného. Nenechám se zastrašovat a nebudu se krčit před plíživou totalitou - nikdy!

Pro Vás všechny, nějaká písmena „Z“, nebo fotky s Putinem, ruské vlajky - nebojte se vyjádřit podporu těm, kteří bojují proti nacistům a vytrhávají plevel. Nic takového trestné není.

§ 365 trestního zákoníku: trestný čin schvalování trestného činu

§ 405 trestního zákoníku: trestný čin popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia

Proklamace vrchního státního zástupce Igora Stříže - nechvalně proslulého, jako „Rudá smrt z Olomouce" či „Stříž - bolševický kříž", je jen účelové zastrašování, aby umlčel hlas kritického myšlení. To je totiž pro totalitní pohlaváry největší odvěký nepřítel.

Igor Stříž od července 2021 Nejvyšší státní zástupce

My stojíme na straně Ruska, protože Speciální operace je jasně vysvětlená a drží se předem připraveného plánu, u kterého má docházet k co nejmenším ztrátám na lidských životech. Proto byla doposud úderná síla ozbrojených sil Speciální operace ještě příliš malá a intenzita boje nízká.

Žádnou genocidu nepopíráme, nezpochybňujeme, neschvalujeme a neospravedlňujeme. Naopak na ni již osm let marně upozorňujeme.

Genocida je zločin proti lidskosti definovaný mezinárodním trestním právem jako „úmyslné a systematické zničení, celé nebo části, etnické, rasové, náboženské nebo národnostní skupiny“.

Tedy zatímco marně osm dlouhých let upozorňujeme na neutuchající genocidu civilního obyvatelstva páchanou Bataliony: Azov, Donbas, Aidar a bojovníky ultranacionalistické organizace Pravý sektor, které se veřejně hlásily k nacistickému Německu a které byly a jsou podporovány politickým systémem Ukrajiny, jsou příhodně placeny v dolarech, a je i nesčetně důkazů o tom, že je podporovaly (mezi jiným i dodávkami zbraní) a trénovaly speciální jednotky armády USA, tak my, kteří na tyto zločiny upozorňujeme a schvalujeme, že mají být tyto zločinecké bandy zlikvidovány, jsme popotahováni a paradoxně podezříváni ze schvalování ničemností.

Rusko se v úvodu jasně vyjádřilo a podle toho také jedná v rukavičkách – že se regulérní ukrajinská armáda může beztrestně vzdát, že nechce bojovat s Ukrajinci, nepřináší „demokracii“, jako již několikrát předtím USA v jiných zemích (které se po obdržení „americké demokracie“ probraly zničené a rozkradené, jako nikdy předtím) a nemá zájem na podmanění si Ukrajiny. Jediný možný krok, jak zabránit v neustálém ostřelování regionu Donbasu a zastavit týrání a vraždění civilistů v LDLR (Luhanská a Doněcká lidová republika), je precizně připravená Speciální operace.

Rusko bylo západem několikrát podvedeno, jak v rozšiřování NATO dále na východ, Majdanem, obstrukcemi s Minskými dohodami, neustálém obviňování Ruska bez důkazů ze všeho možného, sankcemi, Novičokem, Vrběticemi, dalšími sankcemi, dalším obviňováním a dalšími pokusy o rozšiřování útočné aliance NATO blíže k hranicím Ruska, že diplomatická cesta jak to vyřešit s takovými „partnery“ prostě není uskutečnitelná.

Rusko chce po této operaci vrátit zemi opět Ukrajincům, nicméně zajisté se zárukami, že se k moci opět nedostanou uměle instalované subjekty, které budou na výplatních páskách globalistů a západních mocností, které mají za cíl:

- zničení jakékoliv opozice

- v Rusku: zbavit se skalních politiků, kteří nechtějí hrát západní špinavou hru

- a následné rozparcelování Ruska, aby si globalisté přišil na své a Rusko se stalo slaboučké, jako po rozpadu SSSR – to je ten nejvlhčí sen všech globalistů – zejména protože v Evropě a USA mizí a vysychají surovinové zdroje, RF jich má dostatek a světe div se, nechce se stát další kolonií Západu.

Nadále jsem na policii uvedl, že neschvaluji vyprovokovávání ozbrojených konfliktů třetí stranou.

Tedy vzkaz pro Vás všechny, kteří máte oprávněný strach a o svých názorech si se sousedy potají špitáte, jako v padesátých letech. Máte-li podobný názor, jako ten, který jsem rozvedl výše, nebojte se jej vykřičet do světa!

Nejedná se o porušení zákona, jak je Vám úmyslně vštěpováno a nic se Vám nemůže stát. My nechceme, aby lidé umírali, my chceme, aby tomu konečně někdo uťal tipec – jak ozbrojenému násilí, tak i přiživování se ne ozbrojené konfliktu.

Když budete šeptat, nikdy se nic nezmění – je na čase začít křičet a řvát své názory kolem sebe!

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x