ČESKÝ LIST

Rostislav Lussier: Chytrému napověz, debila utni. Vážně si myslíte, že vyčkání dalších voleb nám přinese kýžený efekt změny k lepšímu?

Rostislav Lussier
Rostislav Lussier
Ministr zahraničí Ruské federace Sergej Lavrov


Ministr zahraničí Ruské federace Sergej Lavrov nedávno prohlásil: "Doufám, že ti, kteří mluví o nutnosti připravit se na válku s Ruskem, ještě mají pud sebezáchovy."

Krátký citát pochopí snad každý a ten, kdo si dokáže propojit doutnající centra světových konfliktů do souvislostí, dnes strachy drkotá zuby.

Je však zbytečné spoléhat se na rozum vlády, která je v chomoutu deep state, který je složený ze zahraničních bankéřů a investorů.

NATO pokračuje v šíření zastrašování a eskalaci napjatých vztahů s jadernou velmocí

Norsko má jen malou příležitost posílit svou národní obranu tváří v tvář údajně hrozící "vojenské hrozbě" ze strany Ruska, varoval šéf ozbrojených sil země.

Generál Eirik Kristoffersen toto tvrzení použil k ospravedlnění zvýšení norských výdajů na obranu a v rozhovoru pro deník Dagbladet uvedl:

"Nevíme, co se stane s Ruskem za tři roky. Musíme připravit silnou národní obranu, abychom byli schopni čelit nejistému a nepředvídatelnému světu."

Norsko, které je členem NATO, v současné době zaostává za požadavkem aliance na výdaje na obranu ve výši 2 % HDP ročně a doufá, že tohoto cíle dosáhne do roku 2026.

Kristoffersenovy výroky jsou ozvěnou výroků německého ministra obrany Borise Pistoria, který již dříve prohlásil, že Rusko se může rozhodnout zaútočit na některou ze zemí NATO během "pěti až osmi let".

Ruští představitelé tyto spekulace odmítli jako nepravdivé, přičemž místo toho upozornili na probíhající cvičení NATO Steadfast Defender - největší od dob studené války. Rusko tvrdí, že cvičení zvyšují riziko neúmyslné vojenské konfrontace a zároveň podkopávají bezpečnost v Evropě.

Estonský ministr obrany Hanno Pevkur prohlásil, že budování "obranné linie" pobaltských států na hranici s Ruskem, včetně Estonské výstavby 600 bunkrů v těsné blízkosti Ruska "nemá nic společného s hrozbou války s Ruskem", z čehož plyne, že se jedná o dalšího zkompromitovaného panáka na nitkách zahraničního deep state, nebo se jedná o hloupost a naprosté nepochopení základů zahraniční politiky a bezpečnostních vztahů v souvislosti s eskalační křivkou konfliktu.

Od Českého premiéra jsme již v roce 2022 slyšeli slova, která dodnes rezonují v uších. "Jsme ve válce" - To však zřejmě naše spolehlivé soudy, jako šíření poplašné zprávy, nekvalifikují. Od prezidenta Petra Pavla, Předsedkyně poslanecké sněmovny Markéty Pekarové, ministryně obrany Černochové, náčelníka generálního štábu Řehky, od těch všech dnes slyšíme, že se "musíme připravit na vojenský střet s jadernou velmocí" a že musíme Ukrajině všemi způsoby pomáhat, protože prý "bojuje i za nás" a pokud Ukrajina padne, pak si pro nás přijde ten "zlý" Putin.

Naše granáty již od roku 2022 zabíjejí civilisty na Ruském území, naši žoldáci bojují za ukrajinský nacistický režim v řadách Ozbrojených silách Ukrajiny (OSU) a kdokoliv jde pomáhat Ozbrojeným silám ruské federace osvobozovat území, je našimi orgány trestně stíhán za terorismus.

České rakety v Doněcku zranily 16 lidí a zabily nejméně jednoho civilistu - Ptejte se České vlády!
"Doufám, že ti, kteří mluví o nutnosti připravit se na válku s Ruskem, ještě mají pud sebezáchovy." Lavrov

Čtu čím dál více častěji, že tato vláda bude mít jen dva roky a pak jí to při volbách "spočítáme i s úroky". Vážně si to myslíte?Myslíte si, že i kdyby vyhrálo ANO (které na oko hraje úlohu opozice), tak nebude plnit zadání deep state? Co předvádělo ANO za Covidu? Předseda ANO Babiš je ještě více propojený s investičními machinacemi v zahraničí, než Petr Fiala, u kterého se nyní začíná odkrývat podezřelý původ jeho ulitých peněz, zatím jen v družstevní záložně a s tím spojené zmizení milionů které mají mýt co dočinění s nynějším ukrajinským nacistickým režimem.Podnikatelská družstevní záložna, která jak nyní víme je těžce provázána s premiérem Fialou, který v ní má milionový podíl, měla však v loňském roce menší problém.

Zmizelo z ní totiž 140 milionů korun, které byly určeny pro nákup munice pro zločinecký ukrajinský režim. Dalo by se říci, že miliony zmizely po ukrajinsku. Pamatujete když jsem Vám ve svých článcích a videích připomínal, že Válka je v první řadě byznys? Kšeftování, karuselové podvody, černý trh se zbraněmi, lidmi, defraudace miliard z fondů a balíčků "pomoci" pro Ukrajinu, to vše probíhá před našima očima bez povšimnutí. Jak je to možné?

Probíhá přeci válka, vojenská tajemství, zpravodajské přísně tajné informace. Kdo zpochybní, krytí špinavých kšeftů jakékoliv vlády tzv. "Kolektivního západu" je vlastizrádce a páchá kontrašpionáž s cílem poškodit stát a spojence, kteří bojují proti "zlu" na východě, které si chce podmanit celý svět. Pak zde máme zvýšenou kontrolu lidí, přesně jako začaly USA sledovat a odposlouchávat své občany bez soudního příkazu po 11/9 pomocí tzv. Patriot act. To ostatní jsou drobky - nepodstatné.

Politici, jako Fiala, Kallas, Scholz, Macron, Sunak - ti všichni jsou zkompromitovaní - Zahraniční investoři na ně mají špínu a tak jsou si zatraceně jistí, že svojí iracionální a lidem škodící politiku budou provádět přesně podle příkazů ze zahraničí - Jinak to bude politická smrt politické loutky, či rovnou vězení.

Česká armáda veřejně demonstruje svůj vztah ke klidu zbraní a svým gestem dala všem jasně najevo, že "mír" je v našem státu zakázané slovo a patrně i výplod ruské propagandy.Proč myslíte, že tato vláda, jejíž volební preference dnes nedosahují ani tkaničkám od bot, spěchá s uzákoněním korespondenčních voleb, kdy nebudou hlasovat lidé, kteří jsou třeba jen na krátkém pracovním pobytu, ale právo hlasování se bude týkat jen dlouhodobě žijících občanů v zahraničí (nejvíce v USA a VB)?

Proč myslíte, že s uzákoněním korespondenčních voleb je k tomuto návrhu zákona přilepena i novela zákona o nabývání občanství pro stovky tisíc krajanů na celém světě až do 4. kolene, včetně v cizině narozených dětí?

S korespondenční volbou i nová občanství pro stovky tisíc krajanů, včetně v cizině narozených dětí!

Proč myslíte, že tento megapodvod a poslední ránu za krk demokracie chce tato vláda urychleně stihnout prosadit ještě před konáním příštích voleb do Poslanecké sněmovny?

Z toho jha už se pak nikdy nenásilnou cestou nedostaneme. Ti co jsou dnes v České republice u koryt a mají obsazena všechna ramena moci, nás ženou svinským krokem do otroctví a do nevyhratelné války s větrným mlýnem. Výsledkem v horizontu několika let může být krev, oheň, slzy a okovy. Plamen svíčky dohořívá.

*

Poznámka pro čtenáře: Klikněte prosím na tlačítka pro sdílení výše. Sledujte nás na Facebooku a Twitteru a přihlaste se k odběru našeho kanálu Český List na Telegramu. Neváhejte přeposílat a široce sdílet články Českého Listu a zvažte přispění na provoz našeho webu - Číslo účtu 2302374672/2010

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
4 měsíců před

[…] zdroj: https://ceskylist.cz/zdomova/rostislav-lussier-chytremu-napovez-debila-utni-vazne-si-myslite-ze-vyck… […]

McVitas
4 měsíců před

fajny článek

2
0
Would love your thoughts, please comment.x