ČESKÝ LIST

Ze Slovenska padl návrh na zřízení Vládního útvaru rychlého nasazení. Představujeme modifikaci aplikovatelnou na ČR

Rostislav Lussier
Rostislav Lussier

Perfektní nápad od slovenských kolegů z opozice!

V České republice navrhuji zřídit totéž, ve složení:

- Prezident České republiky (Vrchní velitel ozbrojených sil)

- Předseda vlády

- Předsedkyně poslanecké sněmovny

- Předseda senátu

- Ministři vlády

- Poslanci vládního slepence

Nechť je tento Útvar v případě vyprovokovaného válečného konfliktu s jakýmkoliv státem nasazený v bojových operacích a to přímo v první linii ozbrojeného konfliktu.

Především představitelé ČR, se nejvíce na světě předhánějí v absurdních provokativních prohlášeních vůči Rusku, provokují kde se dá, a v podstatě vytváří absolutní "Rusofobní režim". Většina občanů tohoto státu vládní slepenec koalice SPOLU nevolilo, protože rekordní počet hlasů (díky nedokonalosti volebního systému) zcela propadl. Hlas těchto válečných štváčů a zaprodanců tedy NENÍ HLASEM VĚTŠINY!

Prvořadým úkolem každé vlády má být vždy především: Zajištění bezpečnosti státu.

Nejen že nás tato vláda paradoxně vystavuje riziku ozbrojeného konfliktu,:

- Jednostranná podpora zúčastněného válčícího státu dodávkami zbraní a munice,

- Podpora dobrovolných zájemců o bojování v mezinárodním ozbrojeném konfliktu - opět jednostranně a tedy jen zájemců na straně Ukrajiny (protože bojovat na straně Ruska proti neonacistům je přeci nemyslitelné a neakceptovatelné)

ale také neustále Ruskou federaci provokuje (urážkami, lživými prohlášeními, cenzurou která zajišťuje aby bylo Rusko vyobrazováno jako nepřítel, nesmyslnými sankcemi, atd.).

To má kromě cílených provokací RF za následek i programovou likvidaci státu téměř ve všech jeho sférách, počínaje ekonomickou. Sankce nevíce postihují nás - občany ČR - a naši lidé už následky pociťují, přičemž bude ještě hůř a bude nás to bolet!

Tato vláda není u kormidla ani rok a už má na svém kontě nenávratné škody, ze kterých se (kdoví jestli vůbec) budeme vzpamatovávat ještě hodně dlouho. Vrcholem toho, jakou doslova medvědí službu pro nás provádějí je, že jim na toto poškozování a ohrožování státu ještě jako daňový poplatníci přispíváme a naše peníze jsou tedy ze státního rozpočtu používány na podporu Zelenskyyho režimu, ve kterém vládne teror a na tučné platy oněch politiků (včetně státního aparátu, náměstků, asistentů a všech, kteří vůli výše zmíněných pomáhají naplnit), což osobně považuji za dokonalé vyústění ad absurdum.

Výše uvedení se snaží z České republiky vytvořit terč případného vojenského konfliktu. Česká republika rovněž nebyla v moderní historii tak blízko konfliktu, jako je nyní. To je smutný výsledek pouze několikaměsíčního vládnutí. Připojuji se k tomu, že považuji za zbabělé a vrcholně nezodpovědné, že "když někdo vojenský konflikt vyvolá, následně do něj za sebe pošle umírat někoho jiného". Tedy pokud vláda chce způsobit válečný konflikt s Ruskem, nebo jej svými kroky nepřímo zapříčiní, nechť jdou výše uvedení umírat do první linie v čele s vládou.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x