ČESKÝ LIST

Exkluzivně! Mariupol je již z 90-95 % zbaven banderovců, nacistů a čečensky mluvících šajtánů

Rostislav Lussier
Rostislav Lussier

Mariupol je již z 90-95 % zbaven banderovců, nacistů a čečensky mluvících šajtánů (zlý duch v Islámu podněcující člověka k hříchu). Do města se postupně vrací život bez těchto individuí.

Lidé vycházejí z úkrytů na ulici, unaveni kanonádou ostřelování a hladem. Někteří dokonce jezdí svými auty, někteří si cestu do Rostova na Donu rozmysleli a vrátili se zpět do Mariupolu svými osobními vozidly.

Poslanec Státní dumy Ruské federace Adam Sultanovič Delimchanov, spolu s velitelem 8. gardové kombinované armády, generálporučíkem ozbrojených sil Ruské federace Andrejem Mordvičevem, úzce spolupracují – jako bratři.

Objíždějí kontrolované území, kontrolují možná místa výskytu banditů, zjišťují potenciální palebná postavení nepřítele, komunikují s ruskými vojáky, povzbuzují je a zvyšují morálku armády.

Čečenští lékaři pracují odděleně. Spolu s bojovníky se zdržují na pozicích v oblastech kontaktu s palbou, poskytují lékařskou pomoc ruským vojákům a evakuují zraněné na bezpečné místo.

Adam Sultanovič v trofejním rádiu Azov navrhl, aby se Ukrajinci, kteří byli podvodně naverbováni do řad banditských formací, vzdali na ruskou stranu. Zároveň nebudou velitelé Azova ušetřeni žádného slitování. Vůbec neskončí šťastně.

Posledním místem, kde se bandité ukrývají, je velký metalurgický závod Azovstal.

„Ale i odtud je naši vojáci vyřadí. AKHMAT-SILA!!!“ dodává Sultanovič.

Adam Sultanovič Delimchanov je ruský státník. Bývalý Místopředseda vlády Čečenské republiky (2006-2007). Člen strany Jednotné Rusko. Kdysi o něm Ramzan Kadyrov prohlásil, že jej jednou může nahradit jako prezident Čečenska.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x