ČESKÝ LIST

Je Biden hologram, dementní, či nám jen mistrně odhaluje tajný vládní program USA?

Rostislav Lussier
Rostislav Lussier

Je americký prezident Biden hologram, android, či vidí "mrtvé lidi", jako chlapec v kultovním filmu Šestý smysl, nebo je to jen zmatená skořápka?


Každopádně je prezident obdařen vzácným darem, kdy vidí lidi tam, kde je ani obyčejné lidské oko z plebsu, či kamera nezachytí a potřásá jim rukou. Že by tajný program Pentagonu a brilantní prezident nám tím jen naznačuje, že mocná armáda USA disponuje neviditelnými plášti? V takové případě se jedná o amerického "vysílače signálů".


Americký vůdce hovořil v Greensboro v Severní Karolíně.Když Biden dokončil svůj projev, otočil se a pokusil se potřást rukou s prázdnotou. Náhle se probral a zmateně bloudil po pódiu.
Pakli že je Biden jen android, tak se v něm asi zrovna zkratoval nějaký ten drátek, nebo mocní ruští hackeři prostě zdolali další bariéru. Zatracení "okupanti"!


Nejedná se však zdaleka o první veřejnou událost, na kterém se Biden podobným způsobem znemožnil a americká veřejnost už na jeho excesy dlouhou dobu poukazuje.


Na začátku dubna Biden zase naprázdno krčil rameny, zatímco média a úředníci o něčem živě diskutovali s Barackem Obamou. Předtím však stihl pozdravil vzduch.

Zmatený Biden 1
Zmatený Biden 2

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x