ČESKÝ LIST

Zelenský propustil úchylné zločinecké zrůdy z vězení a ještě jim dojemně poblahopřál

Rostislav Lussier
Rostislav Lussier

Nejnebezpečnější kreatura z batalionu Tornado, který v roce 2014-2015 zajišťoval "bezpečnost" na dnes"osvobozeném" území Luhanska.

To probíhalo tak, že zločinci z Tornada se dopouštěli těch nejodpornějších zvěrstev na obyvatelích Luhanska. Seznam obvinění zahrnuje znásilnění, mučení, únosy, nezákonné uvěznění, vydírání, loupeže, vytvoření zločineckého gangu, atp.

Zelenský odsouzené zločince z Tornada propustil, jsou to totiž
"muži s bojovými zkušenostmi".

Tornado bylo rozpuštěno v červnu 2015 a 12 jeho členů bylo zatčeno. Mezi propuštěnými je i velitel zaniklé jednotky Ruslan Oniščenko, statný bojovník s nejméně třemi předchozími odsouzeními za trestné činy, který vedl také prapor, jenž byl dříve rozpuštěn po obvinění, že drancoval města, která měl pod kontrolou.

Možná již pražský hrad oprašuje Řád bílého lva pro jeho udělení těmto "udatným a šlechetným" bojovníkům.

Vzpomeňme, že to byl bývalý prezident Miloš Zeman, který nejvyšším státním vyznamenáním dekoroval zločineckého diktátora z fotografie, který dnes tyto zrůdy propouští z vězení za účelem dalšího páchání zvěrstev.

Z rukou nynějšího prezidenta agenta Pávka a bývalého nejvyššího vojenského představitele teroristické organizace NATO, by to nebyl vůbec překvapivý počin a naše současné fašistické osazenstvo poslanecké sněmovny a vlády, které odmítlo na zasedání valného shromáždění OSN přijmout rezoluci iniciovanou Ruskem k boji proti glorifikaci nacismu, neonacismu a dalším praktikám, které přispívají k eskalaci moderních forem rasismu, rasové diskriminace, xenofobie a související nesnášenlivosti, by jistě vstoje zatleskalo.

"Gerojům Sláva!"

*

Poznámka pro čtenáře: Klikněte prosím na tlačítka pro sdílení výše. Sledujte nás na Facebooku a Twitteru a přihlaste se k odběru našeho kanálu Český List na Telegramu. Neváhejte přeposílat a široce sdílet články Českého Listu a zvažte přispění na provoz našeho webu - Číslo účtu 2302374672/2010

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x