ČESKÝ LIST

A pak se “něco” pokazilo

Rostislav Lussier
Rostislav Lussier

Postarala se to největší prezidentská loutka všech dob Harry S. Truman. Z USA se staly svaly britského impéria, které přešlo pod křídla bank a korporací. Spojené státy se staly obětí spolu s těmi, které (neo)kolonizovaly.

Kolik amerických dětí od té doby zemřelo ve válkách, které nebyly v zájmu Američanů, ale nevolené skupiny hajzlů za oponou?

Vždy si vzpomenu na As He Saw it. Knihu Elliotta Roosevelta, která popisuje rozhovory jeho otce a Winstona Churchilla o tom, že USA pomohu Evropě s odstraněním hnědého zla výměnou za konec britského dominia. Autor železné opony to ale naplánoval jinak.

George Frost Kennan později prohlásil, že USA představují šest procent populace planety, která vyšla z druhé světové války jako vlastník 50% světových zdrojů a že udržení těchto zdrojů nemůže být o pomoci, dekolonizaci a lidských právech, ale o hrubé síle. Spojené státy tím ale nemyslel. Myslel tím angloamerický establishment, který koneckonců pomáhal stvořit Adolfa Hitlera.

Byl to také Kennan Cable, který odstartoval studenou válku. Byl to sir Winston, který nechtěl hrát roli Lepida v nově vzniklém triumvirátu. Teprve dnes se dostáváme do situace, kdy si 85% planety duplo a odmítlo Pax Americana a diktát City of London a New York City.

A správná poznámka. V době vzniku fotografie tu byla také Operation Unthinkable.

Měli jsme tady také zavraždění Roosevelta a rozhovory Stalina s Elliottem. Podvodná hra, která se hraje s lidmi na planetě Zemi je mimo limity chápání kohokoliv, kdo není líný se trochu zajímat o svět kolem sebe. Systém jim říká konspirační teoretici.

Via pairexLandia

*

Poznámka pro čtenáře: Klikněte prosím na tlačítka pro sdílení výše. Sledujte nás na Facebooku a Twitteru a přihlaste se k odběru našeho kanálu Český List na Telegramu. Neváhejte přeposílat a široce sdílet články Českého Listu a zvažte přispění na provoz našeho webu.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x