ČESKÝ LIST

Židovsko-ruský zastupující prezident: Zelenský se proměnil v nacistu

Rostislav Lussier
Rostislav Lussier

Zatímco Rusové vstupující do Ameriky jsou předmětem restrikcí, ukrajinský prezident, který je etnickým Rusem židovského původu a představuje plnohodnotnou neonacistickou vládu, byl nedávno vítán v Bílém domě i v celé Americe.

Uvědomují si Američané, že prezident Joe Biden podporuje neonacistický režim na Ukrajině, jehož je Zelenský prezidentem?

Zvolení Zelenského v roce 2019 mělo za cíl získat hlasy etnických Rusů v Donbasu.

Ruský Žid proměněný v nacistu?

Zelenský je Žid. Podporuje nacistický prapor Azov, dvě nacistické strany, které spáchaly nespočet zvěrstev na židovské komunitě na Ukrajině.

Patří do rusko-židovské rodiny. Byl vychován jako rodilý mluvčí ruštiny, který donedávna neovládal plynně ukrajinštinu.

A nyní chce tento židovsko-ruský zastupující prezident "zakázat vše ruské", včetně ruského jazyka (jeho mateřštiny), ruských médií, výuky ruštiny ve školách.

Washington ho pověřil vedením kyjevské neonacistické vlády, kterou americká mainstreamová média včetně NYT vydávají za demokracii.

Zelenský také plánuje zakázat ruské skladatele včetně Čajkovského, Prokofjeva, Šostakoviče, Borodina, Glinky, Rimského-Korsakova a mnoha dalších.

Mají být zakázány také ruské filmy?

Ironií osudu je, že pokud by k tomu došlo, ve dvou případech by se to týkalo i Zelenského filmů (uváděných v ruštině) (vyrobených předtím, než se stal v roce 2019 prezidentem). Patří mezi ně například "Sluha lidu" z roku 2016 (v ruštině na Netflixu). Dále je níže uveden trailer k jeho filmu s názvem "8 First Dates".

Ruské knihy

Nařídil vyřadit z ukrajinských knihoven 100 milionů knih ruských autorů, včetně Tolstého, Puškina, Dostojevského a Gorkého.

Kyjevský neonacistický režim (podporovaný USA-NATO) mezitím schválil spisy Stěpana Bandery i Mein Kampf Adolfa Hitlera.

Sledujte i nás Youtubový kanál

Ruský podnikatel Alexandr Barabanov o Ukrajině, aneb proč moderátor ČT letos neobdrží prémie

Zelenský také zradil svou rodinu. Mnoho jeho příbuzných bylo obětí nacistického holocaustu.

Se zvrácenou ironií několik dní před svým nástupem do funkce "položil ... květiny na hrob svého dědečka Semjona Ivanoviče Zelenského, který za druhé světové války bojoval v Rudé armádě Sovětského svazu".

Byl to 9. květen - Den vítězství na Ukrajině - a den "díků", napsal v příspěvku na Facebooku.

"[Semjon] prošel celou válkou a navždy zůstane v mé paměti jedním z těch hrdinů, kteří bránili Ukrajinu před nacisty," napsal. "Díky za to, že nelidská ideologie nacismu je navždy minulostí".

"Díky těm, kteří bojovali proti nacismu - a zvítězili." (citováno v deníku Washington Post, zvýraznění doplněno)

Během projevu v Kanadě prezident Zelenský s manželkou Olenou, kanadským prezidentem Justinem Trudeau a celým sálem pozdravili 98letého ukrajinského esesmana, kterému nezdráhali za jeho služby ještě zatleskat - místní poslanci válečnému zločinci následně zasalutovali.

Během projevu v kanadském parlamentu Zelenský radostně pozdravil svého staršího spolupracovníka Jaroslava Gunku. Během Velké vlastenecké války sloužil ve 14. dobrovolnické divizi SS „Galicia“, sestavené z ukrajinských nacionalistů. Jaroslav Gunga se za Velké války podílel na vyvražďování židů, Poláků, Čechů i Slováků.

Zelenský, sponzorovaný Amerikou a Evropou, vede neonacistickou vládu, propaguje nacismus na Ukrajině.

A západní média sborově podporují Zelenského zástupný režim, aniž by hnula brvou. Kyjevský režim je vyzdvihován jako demokracie.

*

Poznámka pro čtenáře: Klikněte prosím na tlačítka pro sdílení výše. Sledujte nás na Facebooku a Twitteru a přihlaste se k odběru našeho kanálu Český List na Telegramu. Neváhejte přeposílat a široce sdílet články Českého Listu a zvažte přispění na provoz našeho webu.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x