ČESKÝ LIST

Rostislav Lussier: Nejdůležitější článek pro nás Čechy, který se musí povinně šířit! Jste zoufalí ohledně politicko-společenské situace? Demonstrovat nestačí. Co dělat?

Rostislav Lussier
Rostislav Lussier

Výsledky pitvy odsouzeného zločince, rasisty a neonacisty Alexeje Navalného prokázaly, že příčina náhlého úmrtí 47letého Navalného byla krevní sraženina v jeho srdci, díky trombóze.

Zločinec a agent Západu Alexej, jako by při svém výstupu věděl, že jeho srdíčko čtyři medicíny od Santy Pfizera nevydrží

Doktoři jako příčinu sraženiny uvádějí následek očkování proti coronaviru vakcínou od společnosti Pfizeru. Navalný se nechal touto smrtící vakcínou naočkovat celkem čtyřikrát.

"Měl tu smůlu, že patřil mezi 20 % těch, kteří zemřou především na trombózu do 5 let po očkování."

Připomínám, že na Západě tolik prosazovaná vakcína (jed) od Pfizeru má za následek statisíce mrtvých a nemocných životů.

Předsedkyně komise EU Ursula Von der Layen tento toxický byznys protlačovala napříč členskými státy EU, za což si vysloužila četné hubičky a objímání od předsedy vlády ČR Petra Fialy. Podotýkám zároveň, že s lhaním o vakcínách a prosazování politiky očkování proti Covidu, spolu s nátlakem zejména na důchodce (které vláda nemá ráda, protože je stojí peníze), začal Andrej Babiš a jeho fotbalová jedenáctka ministrů zdravotnictví spolu s Babišem dosazeným "odborníkem" Prymulou, jehož dcera si díky svému tatínkovi z toho udělala těžký byznys a stala se takřka přes noc milionářkou.

Zprávu po velkých nátlacích občanů EU dala Evropská komise k nahlédnutí europoslancům bezprecedentním způsobem, a tedy že kromě nadpisu a závěrečného podpisu s datumem a razítkem, byla zpráva takřka kompletně začerněná s důvodem "přísně tajné". Von der Layen, která díky tomu, že bude krýt zločiny těchto dodavatelů, kteří obstojně naplňují cíle Agendy OSN, prosazené Davoským fórem globalistického zločince Klause Schwaba, mezi něž patří depopulace planety spolu s vyvlastněním a zotročením občanů za pomocí sociálního kreditu, který nás má postavit do latě směnným obchodem 21. století: poslušnost a držení huby, výměnou za sociální kredity, za které si koupíš broučky, abys přežil, a přístup na internet na ministerstvem schválené denní zprávy a informace o tom, jak se ti vlastně vede skvěle, jsi šťastný a nic ti nechybí.

Předsedkyně EK EU Ursula Von der Layen má na krku spousty obvinění z korupce a střetu zájmů, díky výměně soukromých SMS zpráv s ředitelem Pfizeru Albertem Bourlou, že by za to kterýkoliv politik (vyjma izraelských a amerických) seděl v base ještě v době, kdy naši vnuci budou dědečci a babičky. Uršula je však v klidu a dále pokračuje v cíleném ničení průmyslu a životního blaha občanů států EU. Tak jako podvodně vystudovala prestižní vysokou školu, která si dovolila podat stížnost, když Uršula ve svém curriculum vitae uvedla, že jí vystudovala a škola s tím nesouhlasila. Kladivo Deep state vyvinulo takový tlak na rektora a vedení školy, že jí vysněný titul obratem potvrdili a prolhané „profesorce“ možná poslali omluvný dopis i s dárkovým košíkem. Když byla Uršula von Der Pfizer neschopnou ministryní ve vládě Angely Merkel a svojí inteligencí a zručností, kterou si vypůjčila od Pata a Mata, zdevastovala obranyschopnost Německa s celým bundeswehrem, nezastavilo jí to v povýšení na nevolenou funkci prezidentky Evropské unie.

Von der Layen je až po uši zapletená do korupčního skandálu s korporací Pfizer

Není to žádná náhoda, že Uršule nehrozí žádné obvinění, když má za zády globální bankéřské loutkovodiče. Spojené státy si přeci přejí, aby její konkurent – Evropa byla vedená hlupáky a podprůměrně inteligentními politiky, kteří zajistí to, čeho jsme dnes svědky na vlastní oči všichni:

Naprostá deindustrializace, neřešení Americko-Norského teroristického útoku na plynovody Nordstream, které zajišťovaly energetickou životaschopnost Evropy přísunem levné energie, nesmyslnou politikou Green Dealu vedoucí líté boje s našimi uhlíky a jakýmsi "globálním oteplování", přičemž jediné oteplování našich národů je zapříčiněno globalistickými agenturami a neziskovkami, které celoplošně razí politiku LGBTatd, a vychovává naše děti k tomu, že je zcela normální nechávat se přeoperovat na jiná pohlaví a rodiče do toho nemají co kecat - nechť se každé dítě zeptá služebníčků neziskovek, kteří jako pohádkoví skřítkové zaplavují naše "vzdělávací instituce", a oblbují děti s cílem debilizace, depopulace a oslabení společnosti, která si nebude umět ani zavázat tkaničky od bot, nebo rozdělat oheň v lese, ale zato bude znát tisíc druhů pohlaví a identit, a bude si umět vybrat vhodný makeup, aby chlapečkům, kteří se identifikují jako veverky, ladil k ocáskům. Stačí nasadit hormonální léčbu, voperovat implantáty i s hlodáky a ejhle maminko a tatínku, máme doma veverku.

No a zdaleka nejsme u konce seznamu toho, jak naše evropské elity obohacují naše národy, tedy pokračujeme zničením zemědělství, hyperinflací, chudnutím, nekonkurenceschopností, odlivem mozků, pracovních sil a průmyslu do USA, nákupy několikanásobně dražších energií od USA, podporou neonacistických a teroristických režimů na Blízkém východě a za hranicemi Slovenska a zabíjením lidí nekvalitními a geneticky modifikovanými potravinami, jedovatými vakcínami, a otráveným plesnivým obilím z Ukrajiny plných pesticidů, proti kterému nyní brojí farmářství v celé Evropě, a tak dále.

Seznam škod způsobených nekompetentní a zaprodanou elitou EU a národních vlád v Evropě je natolik četný, že by po jeho vytištění schramstl více tiskařské barvy, než která byla použita na začernění eutanizačních praktik ve zprávě Pfizeru.

Proto opakovaně tvrdím, že jakákoliv celospolečenská laxnost nás přijde velice draho. V pondělí Česko postoupí od komediálních demonstrací k blokováním komunikací a úředních budov v Praze traktory a zemědělskou technikou. Je to jistě posun, ale stačit to vážení nebude. Nemáme koordinovanost, cíl, uvědomění, informovanost, ani jiskru. Stále se nesmyslně bojíme skutečné občanské neposlušnosti s cílem svrhnout nelegitimní vládu, na což máme nárok i podle Listiny základních práv a svobod.

V České republice je právo na odpor výslovně zakotveno v článku 23 Listiny základních práv a svobod!

Každý by si měl článek 23 povinně vytisknout a přibýt na dveře svých domovů. Připosranost nám nesluší a popravdě, všichni se tímto tempem zanedlouho ze současné totalitní noční můry probudíme do bdělého otroctví, ze kterého návrat nebude možný. Do takového pekla chcete přivést svoje děti? Zločinem s nelegitimní zmanipulovanou korespondenční volbou to začne a věřte, že zločinecké kroky Fialovy vlády poskakováním na Staromáku, nebo Václaváku, nezastavíte.

Policie České republiky nemá dnes kapacity ani na to, aby zvládla regulovat kriminalitu, která po přílivu ukrajinských imigrantů a ukrajinských klik organizovaného zločinu do našeho státu, rapidně vzrostla, tedy celospolečenskou občanskou neposlušnost nebude schopna zastavit.

Budete-li mít strach, že byste byly rozpoznáni na kamerových systémech, tak veškeré obavy jsou liché, protože represivní složky, ani jejich registr nebudou schopni cokoliv proti Vám podniknout, natož Vás vyšetřovat a obviňovat. Nejsou na to připraveny! Jejich úkolem je dávat Vám na vědomí, že tomu je jinak a že připraveni jsou. Je to však jen stavění Potěmkinových vesniček - je to jen státní trik. Zprvu přijde razie pouze na známé a viditelné tváře, aby opět splnili svojí úlohu zastrašování Vás všech, tedy vzkaz pro vás "vidíte? Budete pokračovat a tak dopadnete všichni!". Dnešním příkladem budiž pranýřování učitelky Bednářové, Nely Liskové, profesorů Ševčíka a Druláka za jejich názory, atd.

Je to lež a čiré zoufalství našeho zpolitizovaného státního zastupitelství, které je vedené bývalým československým prokurátorem Igorem Střížem (zvaným Rudá smrt z Olomouce), jenž za minulého režimu šel po krku prozápadním lidem, avšak sotva se změnil režim uměle zinscenovaným převratem v roce 1989, využívaje věčně opilou a pomočenou loutku s krátkými nohavicemi, tzv. "disidenta", který si vozil prdel v Mercedesu, Igor hlavička okamžitě přešaltoval a dnes nám všem hrozí za nesouhlas s nynějším fašistickým režimem, který vyzbrojuje neonacistický režim na Ukrajině granáty, které zabíjejí civilisty v Rusku (včetně malých dětí), odnětím svobody po dobu trvání tří let.

Bojíme se o své rodiny, které musíme živit, máme hypotéky, které potřebujeme splácet, aby nám nesebraly domovy, zvedají se nám každodenní náklady a vyjdeme už teď jen z výplaty do výplaty, já vám rozumím. Avšak pokud nás Fialova hnědá skvadra i s nekompetentním blbečkem v maskáčích, který zbaběle prchal z Afghánistánu a dnes si hraje na šéfa Armády, dnes straší výroky "Jsme ve válce s jadernou velmocí", je to opět jen lživé prohlášení, avšak na vládní politiky se zákony našeho státu očividně nevztahují a tak si z trestného činu "šíření poplašné zprávy" nedělají těžkou hlavu.

Výroky, pro jejichž zadání si vrcholní politici evropských zemí chodí na americké ambasády, stejně jako důchodci pro tablety do okének s výdejem léků ve svých penzionátech, které mají celoevropsky uměle legitimizovat navyšování rozpočtu do obrany na 2 % HDP a výš, aby z toho opět ve finále profitovaly USA, které nás všechny účelově přezbrojily na zbraňové systémy NATO. Proč? Zbraně i techniku dnes nakupujeme jen od USA! Je to především nekvalitní technika, včetně letadel, vzdušných systémů a vozidel, která nemá dlouhou životnost a musí se neustále opravovat (Vidíme komedianství a poruchovost při každém mezinárodním cvičení NATO). Náhradní díly posléze kupujeme od koho? Správně. Od dodavatelů a subdodavatelů z USA. A když státy v EU pokračují v cílené deindustrializaci způsobenou teroristickým útokem na Nordstreamy, plánovaným rozpoutáním energetické krize, která začala tím, že Washington nařídil přední evropské ekonomice a své německé kolonii (koloniální smlouva na sto let), aby se zbavila jaderných elektráren. Posléze nám všem nařídili zelenou ideologii a spolu s hloupou a vlastizrádnou sankční politikou vůči Rusku a Bělorusku dnes rezonuje i zničená konkurenceschopnost zemědělců, kterým evropská elita zakazuje používání dusíku důležitého při hnojení, snižuje jim dotace, aby nemohli být ani konkurenceschopní, nemohli se uživit, a naopak pro toxické ukrajinské zemědělské produkty ze "solidarity" zavádějí výjimky z opatřeních a další četné výhody. To se pak odrazí jednak na zničeném zemědělství v celé Evropě, ale především i na našem zdraví.

Skutečně tedy jsme ve válce, nikoliv však s Ruskem, ale ve válce sami se sebou a především ve válce s naším strachem

Vzkaz pro všechny vlastence tedy zní! Nejste sami, i když Vám to prodejná mainstreamová média tvrdí.

Demonstrovat nestačí, buďte připraveni přitvrdit a organizovat se. Až začne Rakušanův Sturmabteilung pořádat razie na viditelné vůdce občanských neposlušností, buďte připraveni je maximálně bránit, protože padnou-li oni, ztratíte kurážnost, propadnete beznaději a odevzdáte se. Nás všechny nedostanou, ani nemohou. Policisté a všechny naše ozbrojené složky je třeba ubezpečovat o tom, že jsme na jejich straně a bojujeme i za ně. Ony si musí uvědomit, že mají chránit nás a my si bereme svůj národ zpět podle článku 23 Listiny základních práv a svobod.

Šiřte toto poselství kde můžete, sjednoťte se, čtěte, sdílejte, sledujte a podporujte Český list na všech našich platformách (Odysee, Youtube, Twitter (Rostislav Lussier), Telegram, Rumble, VK (Rostislav Lussier), X (Rostislav Lussier), Facebook (Rostislav Lussier oficiální), Twich, Instagram (Rostislav Lussier), buďte silní, neoblomní a bdělí. Je to jen na Nás, čekat na Blanické rytíře, nebo na to, že se problém sám vyřeší - nepomůže! Ramena moci, státní zastupitelství, soudci, vláda, sněmovna, senát, úřad prezidenta, opozice - To vše je obsazené a hraje s námi jen hru na tzv. demokracii a možnost volby. Všichni jsou to systémový hráči, kteří jsou zkompromitováni!

Zítřejší akce našich zemědělců budiž první jiskrou, která zažehne naše srdce, navrátí nám hrdost a bojovnost, strhne v boji za naší věc i železničáře, a dopravce, a to by měl být teprve začátek - Váš čas teprve přijde a já budu stát při Vás! Lussifer

*

Poznámka pro čtenáře: Klikněte prosím na tlačítka pro sdílení výše. Sledujte nás na Facebooku a Twitteru a přihlaste se k odběru našeho kanálu Český List na Telegramu. Neváhejte přeposílat a široce sdílet články Českého Listu a zvažte přispění na provoz našeho webu - Číslo účtu 2302374672/2010

25
2
1
1
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jaroslav Zbořil
Jaroslav Zbořil
1 měsíc před

K tomu není co dodat. Přesné vyjádření.

9
Viktor
Viktor
1 měsíc před

Ano, ano, my kteří se zajímáme to vidíme stejně jako v tomto článku. Plně souhlasím.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x