ČESKÝ LIST

Musíme si promluvit o lži

Rostislav Lussier
Rostislav Lussier

V souvislosti s kampaní proti údajně hrozící, a tentokráte i prý mnohem horší, skutečně smrtící pandemii způsobené vražedným virem, musíme mluvit o lži, která k nám dorazila na začátku tzv. pandemie COVID-19, tedy na jaře 2020. Jde o tvrzení, respektive lež formulovanou zcela záměrně, že inkubační doba viru může trvat 21 až 25 dní.

Abychom pochopili, o jaký nesmysl a monumentální lež se jednalo, musíme se krátce podívat na to, co takový virus dělá, když se dostane do našeho těla, například ústy a nosem. Virus se tedy nejprve musí dostat do těla nového hostitele. To se může stát například tak, že se k jedinci virus přemístí v podobě mlžného aerosolu (neviditelných kapiček), který vznikne při kašli, či kýchání někoho již nakaženého - v kanceláři, v kině, nebo třeba v nákupním centru.
Jakmile se virus dostane do krku nebo nosu hostitele, musí se vir nejprve spojit s buňkou hostitele. To se stane během několika sekund až minut. Poté virus vstříkne svůj genetický kód a buňka začne virus replikovat jako na běžícím pásu.

"Falešně pozitivní výsledky testů byly potřeba k získání potřebných čísel pro statistiku, aby se tak nakonec dodala legitimita nesmyslným vládním opatřením."

Během 1 až 5 dnů je dosaženo tak vysoké virové nálože, že se jí může nakazit další osoby, tj. vznikne dostatečně vysoká dávka, která může být přenesena na dalšího hostitele, aby např. převážila protilátky již přítomné na sliznici příjemce a překonala tuto první obrannou překážku na jedné straně, a na druhé straně je překročena prahová hodnota nálože u původního nosiče, kdy se aktivuje imunitní systém a hostitel se v dalším průběhu cítí stále více nemocný. Rychlost tohoto procesu, ať už 1 den nebo 5 dní, závisí na zdravotním stavu hostitele a velikosti dávky viru, která k němu dorazila.

Nyní, když chápeme, jak se virus šíří v těle nového hostitele a kdy začne imunitní systém reagovat (konkrétně během hodin až dnů), chápeme, že tvrzení o inkubační době infekčního respiračního viru, která údajně činí 21 až 25 dnů, je prostě směšné. Nejenže je směšné, ale musela to být úmyslná lež, protože každý, kdo má vzdělání ve zdravotnictví, musel vědět, že to nemůže být pravda.

Švýcarský lékař Dr. Thomas Binder o falešně pozitivních PCR testech, které měly vytvořit zdání pandemie

Proč tedy tato nezpochybnitelná lež?


Aby hypoteticky vznikl zákeřný, agresivní, extrémně patogenní, smrtící virus, který je zároveň schopen se mimořádně úspěšně šířit a dokonce přerůst v globální pandemii, musí mít dlouhou inkubační dobu, kdy nakažený člověk si dlouho ničeho nevšimne, ale už v sobě nese dostatečně velkou nálož viru, aby byl schopen po dlouhou dobu uvolňovat vysoké dávky do svého okolí a tím podporovat přenos viru, než se mu začne dělat špatně a případně v důsledku toho onemocnění i zemře.

Vidíte tu cílenou psychologickou manipulaci?

Hostitel nemůže nikdy vytvořit tak vysokou nálož, aby mohl dodat dostatečně vysoké dávky, zatímco imunitní systém se tváří, že o ničem neví. To se prostě nemůže stát bez povšimnutí imunitního systému. Imunitní systém se zaktivuje a hostitel se bude cítit stále hůře, stáhne se do postele a nakonec se uzdraví (nebo zemře).

"Tvrzení o inkubační době infekčního respiračního viru, která údajně činí 21 až 25 dnů, je prostě směšné. Nejenže je směšné, ale musela to být úmyslná lež"

Záměrná lež o extrémně dlouhé inkubační době měla v lidech vyvolat hysterický strach ze zákeřného, neexistujícího smrtícího viru.

To pak bylo také předstupněm dalšího tvrzení, totiž že mezi námi existují vysoce infikovaní, ale zároveň bezpříznakoví nosiči viru a že je třeba je "najít" pomocí hromadného testování PCR testem.

Falešně pozitivní výsledky těchto testů byly ve skutečnosti potřeba k získání potřebných čísel pro statistiku, která ukazovala, že se nacházíme uprostřed pandemie, tj. že virus je stále prevalentní, aby se tak nakonec dodala legitimita nesmyslným vládním opatřením.

Až do roku 2019 byla definicí "zdraví" nepřítomnost symptomů, tedy "asymptomatické" nálezy. To se lze dočíst v lékařských učebnicích nebo encyklopediích.

Typický produkt blbce, který bez znalostí podlehne propagandě a je celý horlivý "vzdělávat" druhé.

Motivací pro toto stručné vysvětlení klíčové lži v pandemii COVID-19 je pro mě snaha nás všechny mentálně imunizovat proti vykonstruování nových pandemií. Imunizujeme se tím, že "slepou víru v autority" nahradíme znalostmi. Chci, aby "pandemie" už neměly šanci na území České republiky se prosadit, protože obyvatelstvo se už nenechá zastrašit.

Prosím, šiřte tuto informaci dál.

1
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lenna Legeza
Lenna Legeza
11 měsíců před

Děkuji za informace

trackback
11 měsíců před

[…] Odkaz na další článek z této série: Musíme si promluvit o lži! […]

2
0
Would love your thoughts, please comment.x