ČESKÝ LIST

Pandemie smrtícími viry neexistují

Goch Vandenplas
Goch Vandenplas

Neexistují žádné smrtící pandemie, které by ohrožovaly život velké části populace, jak se nám snaží namluvit. Zejména v chladném období, v chřipkové sezóně, se světem šíří ve vlnách infekční nemoci, které však téměř nikoho vážně neohrožují.

Existují extrémně nebezpečné viry jako například Ebola a Marburg - hemoragické horečky - ale ty se nemohou stát pandemií.

Outbreak - 1996

V roce 1995 byl do kin uveden film Outbreak s Dustinem Hoffmanem, Rene Russo, Morganem Freemanem a Kevinem Spaceym v hlavních rolích. Film pojednával o epidemii životu nebezpečného viru zavlečeného z Afriky v opicích.
Od té doby byly uvedeny další podobné filmy, některé dokonce převlečené za zombie filmy. Vždy se jednalo o scénář blížícího se nebo skutečného soudného dne založený na celosvětové epidemii, tj. pandemii, způsobené vražedným virem.
Pokud si na internetu vyhledáte největší hrozby pro lidstvo, najdete na prvních místech seznamu klimatické změny, dopad komety a smrtící pandemie způsobené vražedným virem.


Stručně řečeno: celý svět uvěřil tomuto nesmyslu a věří v něj jako v náboženství

Naše víra v tento nesmysl umožňuje zainteresovaným skupinám prosazovat jejich agendu. Náš strach vytváří prostor pro jejich zlé skutky. Dovolujeme, aby se to dělo, stejně jako jsme to dovolili v případě "pandemie" COVID.

Skutečnost, že právě WHO nyní tak nevědecky varuje před novou globální epidemií, tj. pandemií, způsobenou vražedným virem (byla zmíněna krymsko-konžská horečka, hemoragická horečka podobná Ebole nebo Marburgu), by nás měla přimět zpozornět!


Proč WHO vymýšlí takové nesmysly? Proč se nás snaží zastrašit? Jistě ne proto, aby mohla podle svého uvážení rozhodnout, ve které zemi je zrovna pandemie, a v takovém případě "dočasně" převzít moc nad zemí a svými rozhodnutími být dokonce nadřazena parlamentu dané země a její ústavě...

Když věříme v možnost smrtící pandemie se zabijáckým virem, umožňujeme WHO a tahounům za nitky v pozadí, aby takovou agendu uskutečnili.

Takto legitimizujeme tyto zločince, aby se postupně chopili moci a nastolili dystopickou zdravotní diktaturu.

Každý, kdo podobně jako Bill Gates v rozhovoru prohlásí, že příští pandemie bude mnohem horší, mnohem smrtelnější i pro děti, tj. s IFR 10 % a více, vyhrožuje něčím, co v přírodě neexistuje a nelze to ani vypěstovat v biolaboratořích."Agresivní virus, i když je vysoce nakažlivý, se sám uběhá k smrti. Neuspěje ani ve své evoluci, ani ve svém šíření"


Takové ohnisko zůstane vždy lokální - pokud mu nenapomůžete tím, že virus přenesete záměrné do nových cílových oblastí… Může způsobit lokální masakr, ale pak se sám relativně rychle vyčerpá, protože rychleji zabije svého hostitele nebo se hostitel stáhne do postele, čímž se izoluje, než dokáže zajistit optimální šíření patogenu.

V zimním období se u nás každoročně objevuje pandemie. Jen my této události říkáme "chřipková sezóna". Takové viry nachlazení jsou vždy a všude. V zimě mají snazší práci s tím, překonat náš imunitní systém. A pak přicházejí chřipkové vlny - všude, kde je zima.

Definice pandemie:
"Pandemie je propuknutí nemoci, která se vyskytuje na velkém geografickém území a obvykle postihuje značnou část populace."

Máme ji každý rok. Jen to nikdy nikoho nezajímalo. Bylo to normální.


Ale pandemie s vražednými viry se v přírodě nevyskytují. Takové viry si můžete sice vypěstovat v laboratořích, ale pandemii nezpůsobí, protože se samy dříve uběhají k smrti než se jim podaří vyvolat pandemii. Jedno vylučuje druhé: Buď se virus úspěšně šíří, nebo je velmi agresivní či smrtící.

Tohle svinstvo (tím mám na mysli výluky, hromadné očkování a další šílená opatření) přestane, až přestaneme věřit na hororovou pohádku o vražedné pandemii, a naopak budeme okamžitě volat k zodpovědnosti ty, kteří jsou za to zodpovědní, když se objeví byť jen myšlenka na novou pandemii.

Motivací pro toto stručné vysvětlení klíčové lži v pandemii COVID je pro mě snaha nás všechny mentálně imunizovat proti vykonstruování nových pandemií. Imunizujeme se tím, že "slepou víru v autority" nahradíme znalostmi. Chci, aby se "pandemie" již nikdy neměly šanci na území České republiky prosadit, protože obyvatelstvo se už nenechá zastrašit. Prosím, šiřte tuto informaci dál!

Poznámka pro čtenáře: Klikněte prosím na tlačítka pro sdílení výše. Sledujte nás na Facebooku a Twitteru a přihlaste se k odběru našeho kanálu Český List na Telegramu. Neváhejte přeposílat a široce sdílet články Českého Listu.

Odkaz na další článek z této série: Musíme si promluvit o lži!

"Buď se virus úspěšně šíří, nebo je velmi agresivní či smrtící."

1
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
10 měsíců před

[…] Pandemie smrtícími viry neexistují […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x