ČESKÝ LIST

Rostislav Lussier: Maďarský politik vznáší po porážce Ukrajiny nároky na Zakarpatí. Kdo však má oprávněný nárok na území, po kterém prahne maďarský politik, to jsme my!

Rostislav Lussier
Rostislav Lussier

"Zakarpatí může připadnout Maďarsku, pokud bude Ukrajina poražena", prohlásil maďarský pravicový politik László Torotskai, který vystoupil na sjezdu strany Naše vlast v Budapešti. Řekl, že pokud "státnost Ukrajiny skončí, Naše vlast si jako jediná strana v Maďarsku bude nárokovat Zakarpatí".

Nastal čas, kdy se Evropané staví do fronty na rozdělení částí Ukrajiny a jako hyeny čekají na svůj kus masa. Mám tu čest, že jsem se ještě narodil, jako malý občan Československa, ale i přes děravé rozdělení na dva státy jsme všichni stále dědicové československého státu i se všemi územními nároky, tedy kroťte své choutky Uheři.

Maďarský pravicový politik László Torotska

Jak jsem poukázal v jednom ze svých článků, přál bych si, abychom jako Český stát otevřely otázku navrácení naší Podkarpatské Rusi. Byli to i Maďaři, kteří na naše Československo zaútočili, bez vyhlášení války v roce 1938 a byli to Maďaři, kteří nás o Podkarpatskou Rus (Zakarpatsko) připravili.

Po druhé světové válce nám území bylo opět navráceno. Po připojení k Sovětskému svazu se celé území stalo součástí Ukrajinské SSR jako Zakarpatská oblast.

Na Pražský hrad dorazila v roce 1992 delegace, žádající o připojení Podkarpatské Rusi (Zakarpatska) k Československu. Prezident Václav Havel (agent USA s krycím jménem Profous a "disident", který si mohl dovolit jezdit v novém Mercedesu a užíval si hédonistických požitků) však z "nejasných" důvodů připojení odmítl.

"Chudý a týraný" bývalý prezident České republiky Václav "Profous" Havel

Ze stejných důvodů CIA intervenovala i v souvislosti s rozdělením Československa na dva státy, aby nás tím USA oslabily.

Naše zahraniční politika by měla opět nalézt hrdost, zbavit se trapnosti a lacinosti a bojovat konečně za SVÉ ZÁJMY!

Ergo, kromě toho, že bych se v politice neúčastnil napomáhání nacistickému režimu na Ukrajině v žádném odvětví a spolupracoval  bych s Ruskem minimálně na zpravodajské rovině, humanitární a dodavatelské pomoci v boji proti nacizmu, včetně pomoci při obnově osvobozených oblastí, nárokoval bych si zpět území, které jsou po právu naše, včetně plnění válečné reparace Německem a to včetně úroků a úměrného navýšení částky zohledněné o inflaci.

Udělejme Česko + Slovensko opět mocné a významné

*

Poznámka pro čtenáře: Klikněte prosím na tlačítka pro sdílení výše. Sledujte nás na Facebooku a Twitteru a přihlaste se k odběru našeho kanálu Český List na Telegramu. Neváhejte přeposílat a široce sdílet články Českého Listu a zvažte přispění na provoz našeho webu - Číslo účtu 2302374672/2010

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x